Strzelnica Pleszów aktualizacja + galeria

 Dzisiaj wstawka graficzna obrazująca w jakim aktualnie stanie znajduje się strzelnica. Cały czas prowadzone są prace wykończeniowe. Strzelnica jest dopuszczona do użytku i można na niej bezpiecznie strzelać, niemniej z racji pandemii oraz prowadzonych prac uroczyste otwarcie zostało na razie odłożone w czasie. Szczegółowych informacji na temat strzelnicy udziela prezes KS LOK HTS Krzysztof Solarski pod nr. tel. 535 726 141 lub w siedzibie klubu.

Widok panoramiczny, u dołu oś 25 metrów wyżej oś 50 metrów.

 Strzelnica składa się z dwóch osi strzeleckich, 25 metrów i 50 metrów. 25 przeznaczona jest do strzelań pistoletowych z centralnego i bocznego zapłonu. Na osi 50 metrów znajdują się dwa stanowiska na karabin centralnego zapłonu i osiem stanowisk na broń długą bocznego zapłonu. Wszystkie stanowiska na osi 50 znajdują się pod wiatą, natomiast część stanowisk na 25 nie posiada jeszcze zadaszenia. 

Pawilon został wyposażony w nowe zadaszenie, zostały dodane okna i oświetlenie.

Przechwytywacz posiada opuszczane klapy, dzięki czemu z pawilonu można bezpiecznie strzelać z pozycji leżącej, bez ryzyka że pocisk przypadkowo opuści teren strzelnicy.

Na koniec jeszcze trochę ciekawych zdjęć.

« z 2 »

Dodaj komentarz